InteGRACJA się rozrasta – Kraków Airport znowu pomaga

Edukacja na ludową nutę
17 marca, 2016
Dożynki parafialne 2016
21 sierpnia, 2016

InteGRACJA się rozrasta – Kraków Airport znowu pomaga

Już po raz kolejny projekt przygotowany przez Stowarzyszenie Nasz Cholerzyn znalazł się w grupie laureatów konkursu grantowego „Wspieramy Sąsiadów”, organizowanego przez Kraków Airport. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rozbudowę Wiejskiego Placu Zabaw i Rekreacji InteGRACJA.

Wsparcie  projektu przez sponsorów-okoliczne firmy oraz prace mieszkańców Cholerzyna przy budowie placu udowodniły, że tego typu inicjatywa jednoczy i motywuje do wspólnego działania w celu spełnienia  marzeń zarówno najmłodszych jak i nieco starszych.

To zaangażowanie zostało docenione również w tym roku przez organizatorów konkursu. Projekt budowy oraz rozbudowy placu zabaw i rekreacji InteGRACJA nie tylko spełnia wszystkie wymogi konkursu, ale też swoją nazwą podkreśla wartości, które konkurs wspiera już od kilku lat.

Konkurs „Wspieramy Sąsiadów” jest skierowany do mieszkańców gmin znajdujących się w sąsiedztwie lotniska, gmin Liszki i Zabierzów. Powstał on z myślą o wspieraniu społeczności lokalnych, służy pomocą w ich działaniu dążącym do polepszania warunków życia, rozwoju kultury, edukacji i sportu, jak również do integracji lokalnej społeczności.

wspieramy-sasiadow

Gratulujemy pozostałym laureatom i dziękujemy naszemu sąsiadowi, brawo Kraków Aiport!